Home

a stabilit Afaceri teren tenis montreal 2017 geminin adecvat drum Origine

Tenis: Alcaraz, eliminat de la Montreal, recunoaşte că este pentru prima  oară când nu a putut suporta presiunea | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Alcaraz, eliminat de la Montreal, recunoaşte că este pentru prima oară când nu a putut suporta presiunea | AGERPRES • Actualizează lumea.

Tenis: Pablo Carreno şi Hubert Hurkacz, finaliştii turneului ATP Masters  1.000 de la Montreal | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Pablo Carreno şi Hubert Hurkacz, finaliştii turneului ATP Masters 1.000 de la Montreal | AGERPRES • Actualizează lumea.

S-au stabilit finalele la Omnium Banque Nationale - Tenis - Pagini Romanesti

Home - National Bank Open presented by Rogers

Minune: deşi este pe locul 16 WTA, Simona Halep se află pe podiumul  favoritelor la Rogers Cup de la Toronto. Turneul canadian o poate duce  dincolo de bariera de 40.000.000 de dolari
Minune: deşi este pe locul 16 WTA, Simona Halep se află pe podiumul favoritelor la Rogers Cup de la Toronto. Turneul canadian o poate duce dincolo de bariera de 40.000.000 de dolari

Simona Halep - Wikipedia

Simona Halep, pe locul 6 WTA, după ce a câştigat turneul de la Toronto. Cum  arată TOP 10 WTA - Eurosport
Simona Halep, pe locul 6 WTA, după ce a câştigat turneul de la Toronto. Cum arată TOP 10 WTA - Eurosport

TURNEE DE TENIS

Zverev upsets Federer for Rogers title | KEYE

Video | Camila Giorgi, campioană la Montreal! Italianca a învins-o pe  Pliskova în finală, 6-3, 7-5
Video | Camila Giorgi, campioană la Montreal! Italianca a învins-o pe Pliskova în finală, 6-3, 7-5

Eliminată în primul meci la Montreal, Simona Halep este încrezătoare  într-un parcurs bun la US Open: Sunt mulțumită de evoluția mea | Digi24
Eliminată în primul meci la Montreal, Simona Halep este încrezătoare într-un parcurs bun la US Open: Sunt mulțumită de evoluția mea | Digi24

Tenis: Bianca Andreescu, debut victorios la turneul WTA de la Montreal |  AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Bianca Andreescu, debut victorios la turneul WTA de la Montreal | AGERPRES • Actualizează lumea.

Chris Evert propune schimbarea sistemul de punctaj în tenisul feminin.  Halep nu ar fi deloc avantajată
Chris Evert propune schimbarea sistemul de punctaj în tenisul feminin. Halep nu ar fi deloc avantajată

3 românce, OUT din primul tur al calificărilor de la Australian Open. Avem  5 sportive pe tabloul principal
3 românce, OUT din primul tur al calificărilor de la Australian Open. Avem 5 sportive pe tabloul principal

Turneul WTA de la Montreal, amânat până în 2021 | Libertatea

Tenis: Djokovic, nevaccinat contra Covid-19, nu va juca la turneul de la  Montreal | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Djokovic, nevaccinat contra Covid-19, nu va juca la turneul de la Montreal | AGERPRES • Actualizează lumea.

Kateryna bondarenko hi-res stock photography and images - Alamy

Adversara lui Halep scrie istorie

Istoria tenisului in Romania. Jucatori de tenis emblematici  |loredanajalba.ro
Istoria tenisului in Romania. Jucatori de tenis emblematici |loredanajalba.ro

Fabuloasa Simona Halep, fabuloasă finală! Românca are Canada la picioare,  după ce a câștigat al doilea titlu la Montreal
Fabuloasa Simona Halep, fabuloasă finală! Românca are Canada la picioare, după ce a câștigat al doilea titlu la Montreal

Cinci românce în programul de marţi de la Rogers Cup | Digi24

Simona Halep, în sferturile de finală la Montreal | Digi24

ATP Montreal: Roger Federer beaten by Alexander Zverev in final, scores,  video
ATP Montreal: Roger Federer beaten by Alexander Zverev in final, scores, video

Canada Masters - Wikipedia

Video | Simona Halep – Caroline Garcia (01:30, Digi Sport). Liderul WTA are  un parcurs solicitant la Rogers Cup 2018
Video | Simona Halep – Caroline Garcia (01:30, Digi Sport). Liderul WTA are un parcurs solicitant la Rogers Cup 2018