Home

Asteaptate la asta Glosar bărbierit cine a castigat la tenis ifinala barbati Prăpastie îngustată Și

VIDEO Emma Răducanu vs Leylah Fernandez - Finală uluitoare la US Open 2021  - HotNews.ro
VIDEO Emma Răducanu vs Leylah Fernandez - Finală uluitoare la US Open 2021 - HotNews.ro

Sport | Pagina 7

Casper Ruud, primul finalist de la US Open! Norvegianul l-a învins în 4  seturi pe Khachanov - Eurosport
Casper Ruud, primul finalist de la US Open! Norvegianul l-a învins în 4 seturi pe Khachanov - Eurosport

Un nou RECORD pentru Rafael Nadal: A câştigat pentru a NOUA oară titlul la  Roma, după
Un nou RECORD pentru Rafael Nadal: A câştigat pentru a NOUA oară titlul la Roma, după

Cabal şi Farah au câştigat turneul de la... | News.ro

NOVAK DJOKOVIC - ROGER FEDERER // Organizatorii de la Wimbledon, acuzați de  dublu-standard după finala masculină: „Lui Tomic i-ați luat toți banii  pentru mai puțin”
NOVAK DJOKOVIC - ROGER FEDERER // Organizatorii de la Wimbledon, acuzați de dublu-standard după finala masculină: „Lui Tomic i-ați luat toți banii pentru mai puțin”

Barty, regină la Australian Open: A câştigat o finală incredibilă după o  revenire fabuloasă | adevarul.ro
Barty, regină la Australian Open: A câştigat o finală incredibilă după o revenire fabuloasă | adevarul.ro

Cine sunt noii campioni naționali la tenis. Principala favorită s-a impus  la feminin, surpriză în finala
Cine sunt noii campioni naționali la tenis. Principala favorită s-a impus la feminin, surpriză în finala

Rafael Nadal a câştigat finala probei masculine de simplu a turneului de  Mare Şlem de la Roland Garros
Rafael Nadal a câştigat finala probei masculine de simplu a turneului de Mare Şlem de la Roland Garros

Carlos Alcaraz, campion la US Open! Spaniolul a rescris istoria tenisului -  Eurosport
Carlos Alcaraz, campion la US Open! Spaniolul a rescris istoria tenisului - Eurosport

Tenis: Principalii favoriţi, calificaţi în sferturi de finală la turneul de  la San Diego (ATP) | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Principalii favoriţi, calificaţi în sferturi de finală la turneul de la San Diego (ATP) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Daniil Medvedev - Rafael Nadal, finală cu mize istorice la Australian Open  » Criza rusului în semifinala cu Tsitsipas: „Ești prost?”
Daniil Medvedev - Rafael Nadal, finală cu mize istorice la Australian Open » Criza rusului în semifinala cu Tsitsipas: „Ești prost?”

Tenis: Francezul Richard Gasquet a câştigat finala turneului de la Auckland  (ATP) | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Francezul Richard Gasquet a câştigat finala turneului de la Auckland (ATP) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Tenis ATP & WTA, 2-8 ianuarie 2023. Filip Jianu a pierdut finala turneului  de la Oeiras, Portugalia. Va urca 35 de locuri în clasamentul ATP -  Fanatik.ro
Tenis ATP & WTA, 2-8 ianuarie 2023. Filip Jianu a pierdut finala turneului de la Oeiras, Portugalia. Va urca 35 de locuri în clasamentul ATP - Fanatik.ro

Cine a luat aurul olimpic la tenis feminin

Se știe finala masculină de la US Open! Norvegianul Casper Ruud repetă

Scandal după finala masculină a turneului de tenis de la Madrid: Ce l-a  nemulțumit pe Alexander Zverev - Sportbull
Scandal după finala masculină a turneului de tenis de la Madrid: Ce l-a nemulțumit pe Alexander Zverev - Sportbull

S-a stabilit finala masculina de la US Open 2018! Djokovic si Del Potro  s-au mai intalnit de 17 ori: statistica ZDROBITOARE pentru sarb | Sport.ro
S-a stabilit finala masculina de la US Open 2018! Djokovic si Del Potro s-au mai intalnit de 17 ori: statistica ZDROBITOARE pentru sarb | Sport.ro

Rafael Nadal a câștigat Australian Open și devine cel mai titrat jucător de  tenis al tuturor timpurilor | Digi24
Rafael Nadal a câștigat Australian Open și devine cel mai titrat jucător de tenis al tuturor timpurilor | Digi24

Marele Rafael Nadal a cucerit Australian Open 2022 după o revenire epică în  finala cu Daniil Medvedev! Video Online. „Matadorul" i-a depășit pe  Djokovic și Federer la numărul de Grand Slam-uri
Marele Rafael Nadal a cucerit Australian Open 2022 după o revenire epică în finala cu Daniil Medvedev! Video Online. „Matadorul" i-a depășit pe Djokovic și Federer la numărul de Grand Slam-uri

Câți bani a câștigat Rafael Nadal după ce s-a calificat în finala  Australian Open 2022. Recordul uriaș cu care poate să le ia fața lui  Djokovic și Federer - Antena Sport
Câți bani a câștigat Rafael Nadal după ce s-a calificat în finala Australian Open 2022. Recordul uriaș cu care poate să le ia fața lui Djokovic și Federer - Antena Sport

Marea finala la feminin, Lisicki - Bartoli: 1-6 4-6! Marion Bartoli castiga  finala la care visa din 2007! Djokovic si Murray se lupta maine in finala  la masculin: | Sport.ro
Marea finala la feminin, Lisicki - Bartoli: 1-6 4-6! Marion Bartoli castiga finala la care visa din 2007! Djokovic si Murray se lupta maine in finala la masculin: | Sport.ro

Casper Ruud - Carlos Alcaraz, finala de la US Open! Câștigătorul va fi  campion de Grand Slam în premieră și lider mondial
Casper Ruud - Carlos Alcaraz, finala de la US Open! Câștigătorul va fi campion de Grand Slam în premieră și lider mondial

Australian Open 2022. Rafael Nadal - Daniil Medvedev, marea finală! Rusul a  făcut show la interviu: "Nu ştiu cu cine va ţine Djokovic" - Fanatik.ro
Australian Open 2022. Rafael Nadal - Daniil Medvedev, marea finală! Rusul a făcut show la interviu: "Nu ştiu cu cine va ţine Djokovic" - Fanatik.ro

Rezumatul finalei Turneului Campionilod, dintre Ruud și Djokovic. Al 6-lea  trofeu pentru Nole - Tenis video - Eurosport
Rezumatul finalei Turneului Campionilod, dintre Ruud și Djokovic. Al 6-lea trofeu pentru Nole - Tenis video - Eurosport

Tenis: Rafael Nadal şi Carlos Alcaraz, calificaţi în optimi de finală la US  Open | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Rafael Nadal şi Carlos Alcaraz, calificaţi în optimi de finală la US Open | AGERPRES • Actualizează lumea.